Акцію тимчасово призупинено
кількість обмежена!
Сезонний розпродаж абонементів на 6 місяців!
Всі міста.
Всі клуби мережі.
Всі категорії абонементів на 6 місяців.
ТІЛЬКИ ДО 31 БЕРЕЗНЯ!
Сенсація!
Остання можливість придбати абонемент у фітнес-клуби Sport Life на 6 місяців.
Юридичні умови

Пропозиція діє з 01.03.2020 по 31.03.2020. Під розпродажем мається на увазі остання можливість придбання клубних карток усіх типів та категорій строком дії 6 місяців в межах дії пропозиції зі знижкою 20%, за умови надання оригіналу діючого персонального студентського квитка денної форми навчання або оригіналу діючого пенсійного посвідчення та документу, що посвідчує особу (паспорт, водійське посвідчення).
При безперервному продовженні дії клубної картки надається знижка у розмірі 10% від вартості річної клубної картки, за умови купівлі наступної клубної картки строком на 12 місяців та підвищення її категорії відносно діючої клубної картки.
Знижка у розмірі 5% від вартості річної клубної картки надається при безперервному продовженні її дії строком на 12 місяців, в межах тієї ж категорії клубної картки.
Кількість клубних карток строком дії 6 місяців обмежено.
Деталі пропозиції та інформацію щодо наявності клубних карток можна отримати у відділах продажу та сервісу конкретного клубу або за телефоном (044) 222 4 222. Вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора зв'язку.

Залишилися запитання?
Телефонуйте
+38 (044) 222-4-222